Josef Černý hodnotí kapesní notebook sadu

Můj osobní favorit je kapesní spirálový notebook, ten větší kousek (zboží s označením RITR946 - pozn. redaktora). Má tu správnou velikost, aby mi pěkně vklouznul do zadní kapsy maskáčů nebo do přední částí mýho batohu. Rád si během dne pořizuju rychlé poznámky a zapisuju si úkoly a k tomu se mi opravdu skvěle hodí. Je trvanlivej, odolnej a stylovej.


Rite in the Rain prodává notebooky samostatně, ale taky v setech a právě ten set jsem si pořídil. (set obsahuje All-weather pero, notebook a cordurové pouzdro - pozn. redaktora). Futrál, co k němu dodávají, je skvělej, dám si do něj bloček a pero a mám tak všecko pěkně pohromadě. Dají se do něj nacpat i další věci, je tam vevnitř ještě kapsička a navíc 3 volný místa na další tužky. Prodávají hnědej obal, ale mně se nejvíc líbil ten maskáčovej :-). (ACU kamufláž zboží s označením RITR935 - pozn. redaktora)


Jak jsem ten set dostal poštou, hned jsem byl zvědavej, jak to funguje. Bloček jsem teda hnedka vyzkoušel, abych viděl, jestli reklama nelhala. Polil jsem listy z mýho starýho bločku a z bloku "Rite in the Rain" sklenicí vody. Obyčejnej papír hnedka nasál vodu, z toho novýho bloku voda postupně stekla dolů - povrch je jakoby perfektně pasuje do kapsy kapesní notebook set v ACU provedení povozkovanej, takže se udělaly malé kapky, které jsem jenom setřepal. Papír vypadal jako by na něm ani voda nebyla, trošku se zvlnil, ale jinak nic. Pak jsem zkusil napsat něco na ten namočenej papír. Starej blok se roztrhal, což je jasný, to se dalo čekat. No a ten novej zafungoval taky, tak jak měl. Bez problémů se na něj dalo psát.....tak reklama nelhala.Super, můžu doporučit všem!!!

Josef Černý


NOVINKY!

Pock. Notebook 3/5 T KIT
Cena: 860,- Kč

Graphic Design - Signum, www E-shop - Igens.cz,
© 2010
optimalizace PageRank.cz